Welur Wzorzysty

Bestsellery
Kolejny bestseller

Tkaniny obiciowe z nadrukiem

Główną ideą tego roku jest samostanowienie. Każdy z nas tworzy własne, indywidualne wnętrze, odzwierciedlające jego wewnętrzny świat i własne rozumienie harmonii. Globalizacja łączy różne kultury i tradycje, więc etniczny design jest bardzo istotny. W tym roku bardziej aktualne będą tkaniny z złożonymi wzorami i nadrukami podkreślającymi wyjątkowość i niepowtarzalność wnętrza.

Wirtualność jako część rzeczywistości

Tkaniny o nietypowych wzorach przypominających wirtualną rzeczywistość zainteresują każdego, kto interesuje się technologią. Jasne odcienie, wzory graficzne, splecione dynamiczne tekstury będą istotne w tym roku. Miłośnicy postępu technologicznego będą mieli coś do wyboru z tkaniny: projektanci przygotowali wiele interesujących kolekcji.

Powrót do luksusu

Jednak postęp nie przyciąga wszystkich, wręcz przeciwnie, wiele osób lubi świat klasycznych latarni, w których nie ma wirtualnej rzeczywistości. Zainteresowania te są uwzględniane w jednym z obecnych trendów. Art Deco, Empire lub Classic zostaną pięknie uzupełnione nowymi tkaninami: żakardem lub szenilem. Tkaniny te są trwałe i ozdobione luksusowymi wzorami, odporne na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu bez problemu zanurzysz się w luksus.

Życie to gra

Modne są tkaniny nawiązujące do wspomnień z dzieciństwa. Są to niezwykłe odcienie, jasne nadruki, piękne i duże kształty. Trend wyróżnia się dobrze we wnętrzach pokoi dziecięcych, można go również wykorzystać do dekoracji całego domu. Według projektantów życie będzie przyjemniejsze.

Specjalne miejsce zajmują tkaniny z nadrukiem. Te ostatnie mogą przybrać formę mniej lub bardziej modnych i niezwykłych wzorów. Należą do nich tkaniny obiciowe z motywami miejskimi lub naturalnymi, roślinnymi lub orientalnymi wzorami, kolorową grafiką, wielokolorowymi figurami geometrycznymi lub młodzieńczymi obrazami. Substancje zawarte w katalogu charakteryzują się specyficznymi właściwościami: są delikatne, łatwe do czyszczenia na sucho i na mokro, odporne na obciążenia mechaniczne, odporne na wióry i kurz.

Technologia druku

Produkujemy tkaniny meblowe na ploterze sublimacyjnym. To nowoczesne urządzenie pozwala uzyskać bardzo dokładny i wyraźny wydruk. Technologia ta charakteryzuje się przebarwieniami całego włókna, a przestarzałe i tańsze procedury drukują tylko na powierzchni tkaniny. Zapewniamy druk o jakości przemysłowej.

Pokaż więcej
O sortowaniu
Filtracja
zgodnie z parametrami
1
Niskie ceny
Kupujemy hurtowo i dlatego mamy dobre relacje z dostawcami
Szybka wysyłka
masz do wyboru dostawę na adres lub do jednego z dystrybutorów lub automatów
Filtruj produkty
CenaStanProducentVypíše pouze produkty sklademKolorRodzajGramaturaSkład materiałowySzerokośćWzór CertyfikatTyp
Čeština
cz
French
fr
Polish
pl
Slovak
sk