Nasza Oferta

W naszym sklepie internetowym możesz kupić tanie tkaniny i Tekstylia Domowe. Oferujemy tylko wysokiej jakości produkty wykonane z naturalnych materiałów. Oferujemy tanią bawełnianą pościel dla dzieci, Pościel z satyny bawełnianej, pościel z krepy lub pościel flanelową. Do dyspozycji Gości jest również luksusowa pościel z satyny żakardowej.

Włókna węglowe i aloes znajdujące się w kocach i poduszkach usuwają elektryczność statyczną i zmniejszają stres, przyczyniając się w ten sposób do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Oferujemy piękną tapicerkę i wodoodporne tkaniny odpowiednie do dekoracji wnętrz, użytku w ogrodzie lub do przykrycia krzeseł, siedzeń samochodowych lub mebli.

Dzięki dużemu wyborowi przędzy dziewiarskiej i szydełkowej możesz łatwo realizować różne pomysły na ubrania lub tworzyć dekoracje do domu.

Asortyment produktów pasmanteryjnych ma wszystko, czego potrzebujesz do kreatywności, szycia i dekoracji. Posiadamy szeroką gamę pasków, gumek lnianych, klejów, spiralnych zamków błyskawicznych, rzepów i juty, nici lnianych i tapicerskich do overlocków i domowych maszyn do szycia.

Zakupy w sklepie internetowym modernatex.pl tam, gdzie wszystko jest dostępne w jednym miejscu,możesz zaoszczędzić na wysyłce.

Czekamy na Państwa wizytę w naszym sklepie internetowym! Przyjdź, zrób zakupy i bądź szczęśliwy.

Koncentrujemy się głównie na sprzedaży hurtowej tkanin.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego modernatex.pl w każdej chwili.

Stwórzmy razem coś miłego.

Stwórz ciepły i przytulny dom dla swojej rodziny.

phone
zadzwoń do nas
chat
Lub napisz do nas na
Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?Zarejestruj się teraz.