Klej do tkanin

TAPICER klej w sprayu 500 ml do gąbki na tkaninach.

Jest niekwestionowanym liderem w klejeniu materiałów tapicerskich. Używany przez kierowców do renowacji samochodów, kamperów i motorówek. Używają go polskie fabryki mebli. Klei gąbkę poliuretanową, gąbkę poliestrową, tkaniny satynowe, filc, jutę, gumę meblową, dywany itp. Posiada bardzo dobrą trwałość potwierdzoną przeprowadzonymi eksperymentami, jako klej stosowany do betonu, metalu, drewna surowego i malowanego oraz płyt azbestowych. Wszystkie te materiały mogą być klejone w kompozycjach ze sobą. Idealny do klejenia podsufitek samochodowych. Super klej do tapicerki.

ZASTOSOWANIA: do klejenia gąbek poliuretanowych i poliestrowych oraz innych materiałów tapicerskich we wzajemnych kombinacjach z surowym i malowanym drewnem oraz materiałami drewnopochodnymi.

UWAGA: Działa szkodliwie na zdrowie człowieka. Produkt jest drażniący i szkodliwy dla zdrowia. Działa drażniąco na skórę. Może powodować zwiększoną wrażliwość w kontakcie ze skórą. Działa szkodliwie przez drogi oddechowe; stwarza poważne zagrożenie dla zdrowia w następstwie długotrwałego narażenia. Możliwe ryzyko upośledzenia płodności. Pary mogą wywoływać uczucie senności i zawroty głowy. Szkodliwe skutki działania na środowisko. Działa toksycznie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Szkodliwe skutki związane z właściwościami fizycznymi i chemicznymi. Wysoce łatwopalna ciecz. Pary tworzą wybuchowe mieszaniny z powietrzem. Opary są cięższe od powietrza i gromadzą się przy ziemi oraz w dolnych partiach pomieszczeń. Zapłon produktu i jego oparów jest możliwy od otwartego ognia i iskier, gorących powierzchni.

DANE TECHNICZNE: Wymagania dotyczące badanych właściwości 1. Sucha masa 40% ± 2 2. Lepkość (kostka Forda Ø6) 80 ÷ 120 s 3. 0,8 g/cm3 4. Czas otwarty 1 ÷ 20 minut 6. Wytrzymałość na odrywanie pianka PU - pianka PU Rozwarstwienie pianki na powierzchni co najmniej 50%.

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA: Przed użyciem klej należy dokładnie wymieszać. Utwardzić klejoną masę i klej do temperatury 18 - 25oC. K Nakładać klej jednostronnie na płaskie powierzchnie i dwustronnie na materiały o dużym obciążeniu. Wydajność kleju wynosi 70 - 100 g/m2 . Klejone elementy należy skleić i docisnąć przed upływem czasu otwarcia. Wydajność kleju wynosi 70 - 100 g/m2.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w suchym i chłodnym pomieszczeniu (5-25 oC). Chronić przed mrozem. Nie przechowywać w bezpośrednim sąsiedztwie źródeł ciepła.

phone
zadzwoń do nas
chat
Lub napisz do nas na
Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?Zarejestruj się teraz.