Podsumowanie opinii

špatný tisk
Recenzja zweryfikowana przez Heureka
třepí se
Recenzja zweryfikowana przez Heureka
Karabinky přišla jen půlka a to jen ten polokruh. Jsem velice zklamaná a naštvaná, tak jako u látky neposílám zpět. Jenom by nás zajímalo, kdo to balil, že neviděl závady, ale to už je asi jedno, jen zůstává pachuť s dodávky.
Recenzja zweryfikowana przez Heureka
Jsme nespokojeni.
Recenzja zweryfikowana przez Heureka
Látka khaki, ktorú som objednala nezodpovedala farbe na fotke,prišla mi nie zelená,ale šedá latka, takže nie som s ňou spokojná
Recenzja zweryfikowana przez Heureka
Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?Zarejestruj się teraz.